Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Deuter

Сортування:
за популярністю по новизне спочатку дешевше сначала дороже за назвою


Всесвітньо відома компанія Deuter займається виробництвом різних типів спорядження вже понад 115 років.
Бренд давно вже став синонімом якості, якій довіряють військові, професійні скелелази, гірськолижники і мандрівники зі стажем. Цінності компанії Deuter складаються зі створення тільки високоякісних продуктів для outdoor, залучення для розроблення новинок професійних спортсменів, любов до того, що робиш. Над конструкцією нових моделей працюють сотні фахівців, використовуючи всі досягнення науки в цій галузі, кожен рюкзак Deuter - шедевр інженерної думки.
1898 - компанія заснована Гансом Дойтером в Аугсбурзі-Оберхаузен, перший великий клієнт - Баварська королівська Пошту замовила велику партію поштових мішків і сумок для листонош.
1905 - компанія розпочинає виробництво парусів, тканини для білизни, мішковини, накидок для коней і автомобілів, також організований окреме відділення для виробництва та оренди наметів.
1910 - розширення клієнтури, випуск рюкзаків, ременів, також великих наметів, які користувалися великим попитом, особливо серед військових.
1919 - початок виробництва валіз, рюкзаків, наметів і тентів для вантажівок. Зал з наметами "Deuter-Zelthallen" вперше експонується на Октоберфест. Компанія бере ім'я власника Ганса Дойтера.
1928 - Deuter надає рюкзаки, сумки, накидки і намети учасникам експедицій в найвіддаленіші куточки Паміру організовані провідником Віллі Рікмером, розробка велася в тісній кооперації з провідними альпіністами.
1934 - розробка легендарного рюкзака Tauern якій отримав популярність після німецької експедиції на Нанга Парбат, Tauern став кращим серед відомих рюкзаків, ім'я цієї моделі було популярне протягом 30 років.
1938 - легендарне перше сходження на по Північній стіні піка Ейгера Андреля Хекмайера. він і його товариші по сходженню Людвіг Верг, Фріц Каспарек і Генріх Харрер були з рюкзаками Deuter.
1939 - 1945 рр - всі виробничі потужності Дойтер зайняти виключно державними замовленнями для потреб німецьких збройних сил
1953 - Deuter забезпечує рюкзаками, сумками і наметами експедицію Германа Буля - перше сходження на Нанга Парбат (8125 м). Частина рюкзаків Tauern вперше були виготовлені з нового матеріалу перлон (нового поліамідного синтетичного волокна). У наступні роки, Deuter продовжує екіпірувати численні експедиції альпіністів. Їх досвід і рекомендації справили потужний вплив на розробку нових продуктів.
1957 - сімейний бізнес розширюється, перетворюється в змінюється на акціонерне товариство "Deuter Industriewerke AG-Augsburg".
1962 - філія Hallenbau стає самостійним підприємством: "Deuter Hallenbau GmbH, Augsburg", одна з багатьох експедицій німецьких альпіністів досягає вершини Нанга Парбат, подолавши величезні труднощі.
1968 - Deuter виробляє першу колекцію рюкзаків з інноваційного нейлону, незабаром цей матеріал стає основним у виробництві рюкзаків.
1971 - Deuter як лідер ринку, визнаний провідним виробником рюкзаків, валіз і сумок у Німеччині.
1972 - Deuter продовжує стабільний ріст, виробничі та складські приміщення заводу досягають 40 600 кв. метрів. Вже вчетверте, Deuter поставляє спортивні та дорожні сумки для олімпійської збірної Німеччини.
1984 - розроблена та запатентована перша інноваційна система підвіски з натягнутою сіткою "Aircomfort".
1988 - початок нової політики компанії - альпіністи, гірські гіди, байкери входять до команди розробників і мають прямий вплив на якість продукції.
1988 - 1991 рр - всесвітньо відомий альпініст Петер Хабелер прийнятий в якості партнера і технічного консультанта в Deuter, у своїх експедиціях він перевіряє нові розробки в найекстремальніших умовах.
1990 - разом з Енді Хекімайером, Deuter розробив абсолютно новий вид рюкзака - вело рюкзак з новою спинкою Airstripes, перша модель Bike One запущена у виробництво.
1994 - для забезпечення конкурентного рівня цін, при збереженні якості, функціональності і довговічності виробів, Deuter переносить основне виробництво з Німеччини, він об'єднує зусилля з корейським виробником Duke.            Виробництво розміщується у В'єтнамі, перетворюється на спеціалізоване виробництво рюкзаків, яке об'єднує три місцевих фабрики із кількістю співробітників 3,500, які виробляють тільки продукцію Deuter.
1995 - Deuter починає виробництво нової продукції - спальних мішків.
1997 - Deuter починає тісну співпрацю з Німецькою асоціацією гірських та лижних гідів, рекомендації членів якої має велике значення для поліпшення та розробки продукції.
1999 - народження класичного рюкзака Futura - його очікує неймовірна популярність, в подальшому виникає цілий овий клас рюкзаків Aircomfort Futura.
2001 - Deuter відкриває дочірню компанію "Deuter США"
2002 - з’являються багатофункціональні рюкзаки серії AC-Lite з системою спинки Aircomfort, завдяки малій вазі вони виходять на провідні позиції та встановлюють нові тенденції на ринку.
2004 - в асортимент входять 4-х сезонні пухові спальники та дитячі моделі, спальні мішки стають все більш важливим видом продукції.
2005 - розроблена нова концепція рюкзака із інтегрованим захистом сертифікованим лабораторією TUV/GS. Спина Shell System забезпечує безпеку байкерів і любителів зимових видів спорту.
Велорюкзак Attack отримує золоту нагороду за інновацію на всесвітній виставці Eurobike.
2006 - розроблені спеціальні моделі для жінок — SL, вони оптимізовані для жіночої анатомії командою жінок-спортсменок на чолі з однією з найсильніших альпіністок сучасності Герліндою Кальтенбруннер, яка внесла в розробку свій досвід сходжень на всі 14 восьмитисячники нашої планети.
2009 - для рослих людей випущена лінія рюкзаків EL зі спинкою подовженою на 6 - 9 см. Spectro - Deuter представляє полегшений рюкзак з новою системою підвіски Aircomfort Flexlite.
2010 - спальні мішки Exosphere і Neosphere виходять на ринок. Еластичні спальні мішки з їх інноваційною конструкцією і високим рівнем комфорту справили величезний вплив на весь ринок.
2013 - після переїзду 1997 року в Герстхофен компанія Deuter зросла на 800%. В зв’язку з зростанням колективу прийнято рішення про будівництво нової сучасної будівлі, використовуючи продуману геометричну форму, останні досягнення інженерного мистецтва та зберігаючі ресурсі технології з використанням геотермальної енергії. Все це дозволить знизити вплив - будівлі на навколишнє середовище.

Сьогодні бренд Deuter відомий по всьому світу.
Завдяки високій якості, естетичному зовнішньому вигляду і зручності у використанні, продукція має великий успіх серед альпіністів, туристів та й просто любителів активного відпочинку і життя outdoor.

Розгорнути
Вгору