Брюки Fram Equipment утепленные самосбросы

Fram Equipment

Новий

Наразі товар відсутній

495 грн

Утеплені "самоскиди" - штани для утеплення, які легко одягнути завдяки роз’ємним блискавкам уздовж штанин. Вага - від 460 до 500 г, залежно від розміру. Призначені вони для максимально швидкого утеплення при мінімальних витратах сил.
Вас перестане дратувати (або приводити в жах) необхідність спочатку роздягнутись на морозі, а потім обливатися потом від перегріву !!! Для одягання та знімання штанів не потрібно знімати черевики, кішки, лижі, снігоступи. Досить просто застібнути (розстібнути) блискавки. При цьому, необхідне перевзування, одягання бахіл і страхувальних систем можна здійснювати, не знімаючи штанів. Досить просто відкрити блискавку знизу.
Це зручно при використанні штанів на привалах, бівуаках, роботі на станціях в холодну пору року, або на висоті більше 4000 метрів. Не треба витрачати дорогоцінний час і сили на переодягання. Так само в цих штанах можна ходити на великій висоті (від 5000м), при низьких температурах (від - 15 ° С) або при несприятливих погодних умовах.
Штани виготовлені з немаркого та такого, що не вбирає вологу, вітрозахисного верхнього шару синтетичної тканини та синтетичного утеплювача Thinsulate, який використовується в одязі практично будь-якого, поважаючого себе, виробника. Це дає утеплення, навіть тоді, коли штани вже почали підмокати, та набагато меншу гігроскопічність, в порівнянні з пухом.
Теплота досягається як утеплювачем, так і кроєм, коли прошарок повітря дозволяє заощадити на загальній вазі виробу.
У штанів спеціально завищена талія для того, щоб при всіляких згинаннях ніг і нахилах тулуба не відкривався поперек. А також спеціальний крій забезпечує комфорт і зручність при активних рухах ногами та присіданнях. Блискавки прикриті вітрозахисними планками та стропою, щоб тканина не потрапляла в блискавку при застібанні.
Штани добре сидять на талії, завдяки стягуванню резинкою по спині та регульованим застібкам на липучці спереду. Щоб блискавки не розстібалися самі при навантаженнях, вони продубльовані на поясі застібкою. Це ж дозволяє під час ходьби відкривати блискавку для тимчасової вентиляції. Штани трохи звужуються до низу, щоб зробити переміщення в кішках більш комфортним. І, звичайно ж, передбачені кишені, що застібаються на блискавці, для необхідних дрібниць і можливості погріти в них руки.
Досвід використання утеплених самоскидів показав, що вони вкрай зручні в походах, на сходженнях, змаганнях, виїздах в ліс і навіть у місті (при морозній погоді). Тобто там, де потрібно швидко утеплитися, не знімаючи взуття або страхувальну систему. Це дає величезний виграш у зручності в порівнянні з прийнятим останнім часом «капустяним» методом утеплення. Вам більше не потрібно вилазити з мокрого взуття та надягати його потім знову. Не потрібно шукати місце, де сісти, щоб перевзутися. Можна комфортно себе почувати при «паровозах» на станціях. Крім того, тепліші штани дозволяють використовувати більш легкі або короткі куртки, що також дозволяє додатково знизити загальну вагу, яку потрібно тягнути з собою.

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Гірськолижний і зимовий одяг

Neve (13) Indigo (12) Travel Extreme (1) Marmot (18) Trimm (18) Tramp (2) Alpine Pro (13) Marson (1) Fram Equipment (1)