Гра Будьмо застільна

Новий

Наразі товар відсутній

200 грн

Будьмо! - весела застільна гра в національному колориті. Цієї найкращий подарунок на свято для друзів.

Скільки можна збиратися компанією з одними і тими ж друзями і бездумно випивати? Зрештою, дружня пиятика - це теж мистецтво! Саме з цього ми розробили саму компанійську застільну гру "Будьмо!"

Не пийте поодинці! Кличте друзів, товаришів або колег - чим більше, тим краще і беріть колоду карт «Будьмо!» ! Розливайте напої, по черзі тягніть карти і виконуйте веселі завдання.

У грі, як і в хорошому застіллі, головне - це участь і компанія таких же веселих друзів, як і Ви!

Правила гри «Будьмо!»

Сядьте за столом у компанії своїх собутильніків і улюблений алкоголь! Ми щиро рекомендуємо використовувати слабоалкоголку, інакше ви ризикуєте швидко вибути з гри :)

Покладіть на середину столу перетасованную колоду карт сорочкою вгору. Перший гравець тягне верхню карту, читає вголос завдання і виконує його.

Після виконання завдання карта також вирушає в "відбій", а хід переходить до наступного гравця. Всі дії в грі відбуваються за годинниковою стрілкою.

Гра закінчує, коли:

  • закінчилися карти в колоді
  • витягнуті чотири карти «Король гори»
  • закінчився алкоголь
  • "закінчилися" гравці :)

Якщо вам набридла непробудна п'янка, бракує гравців-товаришів по чарці, приїхала теща, закінчився алкоголь або вам просто хочеться різноманітності, тоді замість  даних карт можна використовувати звичайну гральну колоду.

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Іграшки