Каремат Therm-A-Rest Ridge Rest SOLite

Therm-A-Rest

Новий

Наразі товар відсутній

5208

1 407 грн

Therm-a-rest Ridge Rest SOLite Large - молодший брат килимка Ridge Rest Large, збільшений варіант Therm-a-rest Ridge Rest SOLite Regular, самий легкий і компактний для своїх розмірів трьохсезонний каремат, тепер удосконалений тепловідбиваючим алюмінієвим покриттям. Маючи ту ж саму вагу - 540г і ті ж розміри - оновлений килимок ще тепліший і міцніший!

Верхній шар килимка складається з нової більш м'якої поліетиленової піни для більшого комфорту, нижній шар - з більш щільної для неперевершеної міцності. Завдяки закрито-комірчастому піноматеріалу, не вимагає особливого догляду або особливої обережності в обігу, а також не втрачає свої теплоізоляційні властивості в разі проколу.
Оригінальна конструкція туристичних килимків Therm-A-Rest робить їх самими теплими, м'якими та легкими на ринку. < / p>

Thermarest Ridge Rest SOLite Regular - Килимок скручується в рулон, надійна структура матеріалу може витримати роки жорсткої експлуатації. Може бути використаний в якості другого (додаткового) шару при низьких температурах. Є можливість підігнати форму або довжину під користувача методом обрізки.

У 2003 році компанія " Therm-A-Rest " отримала золоту медаль цього престижного журналу за кращу продукцію в своїй категорії: самонадувні килимки, каремати, компактні подушки та різні аксесуари. Килимки Therm-A-Rest взяті на озброєння в армії США.

Розміри у запакованому вигляді, см ∅22 × 64
Габарити 63 х 196 x 1,5 см
R-value 2,8
Вага, г 540

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Пінополіуретанові килимки

Neve (1) Therm-A-Rest (7) Изолон (2)