Каремат Therm-A-Rest RidgeRest Solar

Therm-A-Rest

Новий

Наразі товар відсутній

2148

1 354 грн

Therm-a-rest Ridge Rest Solar Regular - молодший брат килимка Ridge Rest Deluxe Regular, - самий товстий і теплий каремат з поліетиленової піни із закритими порами, відтепер ще й з тепловідбиваючим алюмінієвим покриттям. Це нововведення робить килимок ще більш ефективним в утриманні тепла. Його характеристика теплоізоляції R-Value дорівнює 3,5, тоді як для попередника, Ridge Rest Deluxe Regular, 3,1. І все це при незмінній вазі - всього 540г. Також покриття додає килимку міцності, що дозволяє комфортно використовувати його цілий рік в будь-яких умовах.

Підходить для використання взимку. Дуже комфортний - дрібні камені під спиною залишаться для вас непоміченими. Верхній шар складається з нової більш м'якої поліетиленової піни для більшого комфорту, нижній шар - з більш щільної для неперевершеної міцності. Завдяки закрито-комірчастому піноматеріалу не вимагає особливого догляду або особливої обережності при використанні, а також не втрачає свої теплоізоляційні властивості в разі проколу. Оригінальна конструкція туристичних килимків Therm-A-Rest робить їх самими теплими, м'якими та легкими на ринку. Килимок скручується в рулон, надійна структура матеріалу може витримати роки жорсткої експлуатації. Є можливість підігнати форму або довжину під користувача методом обрізки.

Килимок Ridge Rest Deluxe Regular неодноразово (1986, 1995, 2003) відзначався американським журналом Backpacker, що є кращою рекомендацією в області спорядження для альпінізму та туризму. У 2003 році компанія " Therm-A-Rest " отримала золоту медаль цього престижного журналу за кращу продукцію в своїй категорії: самонадувні килимки, каремати, компактні подушки та різні аксесуари. Килимки Therm-A-Rest взяті на озброєння в армії США.

Вага, г 540
Розміри у запакованому вигляді, см ∅22 × 51
Габарити 51 х 183 x 2 см
R-value 3,5

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Пінополіуретанові килимки

Therm-A-Rest (7) Neve (1) Изолон (2)