Каремат Therm-A-Rest Z-Lite Sol

Therm-A-Rest

Новий

Наразі товар відсутній

6670

1 328 грн

Therm-A-Rest® Z-Lite Sol ™ - оновлена версія самого легкого і компактного трьохсезонного каремата Z-Lite. Новий Z-Lite Sol тепліший на 20%!
Тепер до верхнього шару, що складається з м'якої поліетиленової піни, додано алюмінієве покриття - для кращої теплоізоляції без збільшення ваги килимка. Нижній шар, з більш щільної піни для неперевершеної міцності, залишився без змін.

Завдяки закрито-комірчастому піноматеріалу не вимагає особливого догляду або особливої обережності при використанні, а також не втрачає свої теплоізоляційні властивості в разі проколу.

Оригінальна конструкція туристичних килимків Therm-A-Rest® робить їх самими теплими, м'якими та легкими на ринку. Килимок складається гармошкою. Форма яєчного лотка дозволяє складатися килимку самому в себе, зменшуючи транспортний об'єм, покращуючи теплоізоляцію і підвищуючи комфорт без збільшення ваги.

Therm-A-Rest® Z-Lite Sol ™ при розстелянні не згортається, в складеному стані зручно використовувати як сидіння, надійна структура матеріалу може витримати роки жорсткої експлуатації. Може бути використаний як другий (додатковий) шар при низьких температурах. Є можливість підігнати форму або довжину під користувача методом обрізки.

Габарити 51 x 183 x 2 см
R-value 2,6
Вага, г 410
Розміри у запакованому вигляді, см 51 х 13 х 14

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Пінополіуретанові килимки

Therm-A-Rest (7) Neve (1) Изолон (2)