Крем Rock Technologies Revive 5

Rock Technologies

Новий

Наразі товар відсутній

2024

189 грн

Нежирний крем для рук, який зволожує і живить шкіру після тривалого скелелазіння або тренування в приміщенні або на природі. Допомагає загоїти порізи, тріщини та пошкодження шкіри, а також діє заспокійливо після сонячних опіків і укусів комах.

Цей продукт, на відміну від інших останніх новинок на ринку засобів догляду за шкірою після занять скелелазіння, займає іншу позицію серед лідерів цього ринку. Крем виготовлений з істотно меншою жирністю і вбирається в шкіру значно швидше - ми виявили, що невелика крапля крему була повністю поглинена шкірою (сухий) протягом декількох хвилин.

Цей продукт відрізняється від кремів конкурентів, оскільки він пропонує щось нове: після використання його протягом декількох тижнів можна сказати, що день у день він значно покращує стан шкіри рук після лазіння (по стенду або після регулярних занять скелелазінням); тому, якщо ви довго подорожуєте, займаєтеся скелелазінням кожен день, і наносите шкоди своїй шкірі, то безсумнівно, що використання крему Rock Technologies краще, ніж значно стерта і пошкоджена шкіра рук.

Об'єм, мл. 75

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Магнезія

Rock Technologies (7) Climbing Technology (13) Deuter (2) Milo (2) Petzl (13) Rock Empire (1) Travel Extreme (1) Singing Rock (2) Black Diamond (5) DMM (4)