Лопата Ego tools Basic

Ego tools

Новий

Наразі товар відсутній

EGO_L.B

1 915 грн

Лопата Ego Tools Basic - надійний інструмент, який може подорожувати разом з вами, не займаючи багато місця та не обтяжуючи зайвою вагою. У розібраному стані лопата може поміститися в невелику поясну сумку, а в робочий стан приводиться за лічені хвилини.

Незважаючи на свою компактність, лопата Ego Tools Basic відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, завдяки грамотно підібраним матеріалам: для держака обраний легкий і міцний алюмінієвий сплав, а для робочого полотна - високовуглецева сталь. Спеціальне покриття держаку, яке забезпечує зручний хват навіть в мокрих руках і виключає появу мозолів і натертостей, передбачає комфортне використання інструменту навіть при тривалих роботах.

Довжина лопати Ego Tools Basic становить 69,3см, ширина - 12,8см; всі деталі щільно кріпляться один до одного, створюючи відчуття монолітної конструкції в цілому - без зазорів і люфтів. Базова комплектація даної моделі передбачає досить широку область застосування туристичної лопати від компанії Ego Tools, включаючи садові, пошукові та рятувальні роботи.

Інструментальна добірка включає в себе наступні знаряддя та пристосування:

 1. мотика
 2. сокира
 3. багор
 4. весло
 5. викрутка
 6. обценьки
 7. лінійка
 8. компас
 9. кусачки
 10. відкривачка
 11. консервний ніж
 12. набір біт
 13. джгут
 14. моток паракорду
 15. свисток
 16. склобій
 17. мультифункціональний ніж-пилка

На всі вироби Ego Tools дається довічна гарантія, що дозволяє будь-якому власникові оригінального продукту, отримати обґрунтоване обслуговування.

Ширина 12,8 см
Довжина 69,3 см

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Лопати

Ego tools (2) Sea To Summit (1)