Набір для виживання Gerber Gerber Bear Grylls Scout Essentials Kit

Gerber

Новий

Наразі товар відсутній

31-001078

1 130 грн

Набір для виживання - тільки необхідне!

Шукаєте пригод? Любите досліджувати дику природу або виїжджати з друзями на тривалі пікніки з ночівлею? Такий відпочинок може бути ризикованим, але шалено цікавим заняттям. Крім похідного інвентарю зі звичайним переліком приладдя, у вас обов'язково повинен бути цей набір.

Scout Essentials Kit - набір для виживання, розроблений спільно американською компанією Гербер і британським мандрівником-авантюристом Беар Грілло. Що може бути краще гідного поєднання досвіду та якості? Не один рік Гріллс досліджує дику природу та за весь цей час побував у самих непередбачуваних ситуаціях, тому саме він знає, що може знадобитися туристу в поході.

Кожна деталь Scout Essentials Kit ретельно продумана та виготовлена ​​з найякісніших матеріалів. Наприклад, у випадку нестачі води, ви можете запастися рідиною, набравши її в поліпропіленову упаковку.

Крім аптечки, Беар Гріллс забезпечить вас водонепроникними сірниками та спеціальним світлодіодним ліхтариком, щоб ви завжди могли розпалити багаття та не заблукати в темряві.

Compact Scout BG - це ніж, який також входить в набір. К Scout Essentials Kit додається зручний і міцний компас, якому не страшні навіть самі несприятливі погодні умови.

Як і у всій серії товарів від Гербер, разом з набором ви отримуєте коротке, але змістовне керівництво по виживанню від Беар Гріллс.

Склад набору для виживання:

  • Аптечка першої допомоги
  • Водонепроникні сірники
  • Світлодіодний ліхтарик Micro
  • Компактний ніж Scout
  • Компас
  • Керівництво по виживанню
  • Ніж

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Інвентар

Gerber (2)