Ніж Ganzo G616

Ganzo

Новий

Наразі товар відсутній

G616

173 грн

Ganzo 616 - типовий туристичний ніж з невеликою масою та функціональним класичним клинком з 440 марки стали. Держак даної моделі виконаний з високотехнологічного ABS-пластика та відмінно лягає в руку, припускаючи впевнений і надійний хват. У складеному вигляді довжина виробу не перевищує 11.4 см, а в робочому розкладеному - 19.3 см, в той час, як на лезо відведено 7.9 см, достатніх для повноцінної роботи з інструментом.


Чи не відстаючи від своїх «братів-однокласників», ніж Ganzo 616 являє собою результат невичерпного ентузіазму та продуктивності виробника, черговий раз запропонував споживачам вельми гідну модель кишенькового ножа, що складається, бюджетної серії. Цілком традиційно нам представлений відмінний екземпляр збалансованого похідного інструмента на всі випадки життя. Вельми боєздатний клинок (по обух 0.25 см) з нержавіючої високовуглецевої сталі (440) дуже надійний у роботі та вкрай зручний у відході. Особливості даного матеріалу полягають в підвищеної пластичності та стійкості до всіляких агресивних впливів.

Для держаку підібраний легкий і міцний ABS-пластик, який відмінно гармонує з металевою складовою Ganzo 616 завдяки своїм не менш високим експлуатаційним характеристикам. Не варто переживати, що держак вашого ножа розсиплеться на дрібні крихти від впливу кислот, масла, лугів, екстремальних температур або від надмірно міцного хвата під час роботи. Ледь помітне текстурування зовнішніх панелей допомагає впорається з неприємним ефектом слизьких рук, а також забезпечує безпечну роботу з ножем в будь-яких умовах.

За безпеку використання Ganzo 616 відповідає, в тому числі, й замковий механізм, встановлений в моделі - Liner Lock - перевірений часом класичний фіксатор. Для транспортування передбачено отвір для темляка в торці держаку, за допомогою якого Ganzo 616 можна закріпити на екіпіровці.

Сталь леза 440
Вид замка Liner lock
Бренд Ganzo
Довжина леза 7.9
Вид точила прямий
Колір руків'я черный
Вид карманный, туристический, охотничий, рыбацкий
Вага, г 99
Колір леза хром
Загальна довжина, см 19,3
Матеріал рукоятки ABS

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Ножі

Ego tools (19) Ganzo (31) Esbit (1) Gerber (19) Morakniv (8) Singing Rock (2)