Ніж Ganzo G618

Ganzo

Новий

Наразі товар відсутній

G618

173 грн

Ganzo 618 - акуратний, простий, надійний складаний ніж туристичного, похідного та побутового призначення. Остов конструкції виконаний з нержавіючої сталі 440, а зовнішні накладки держаку - з ABS-пластика. Розміри ножа повністю відповідають вимогам мобільності та компактності - довжина інструменту в зібраному стані досягає всього лише 11.5 см, а вага - 110 г.

Ніж Ganzo 618 - наочний приклад елегантної простоти та високої якості збірки. Модель не обтяжена хитромудрими конструкторськими рішеннями - перед нами цілком класичний і надійний інструмент бюджетної серії для мисливця або рибалки, для туриста або домогосподаря. Ganzo 618 має на озброєнні добротний 8-сантиметровий клинок з прямою заточкою, виконаний з вуглецевої сталі марки 440, і ширина якого дорівнює 0,25 см по обух. Колір леза - хром, встановлений фіксатор - Liner Lock - класичний замок з віковою історією експлуатації.

Держак відмінно вписується в загальний дизайн виробу, продовжуючи витончену форму ножа. Для накладок обраний вельми популярний в важкої і легкої промисловості ABS-пластик. Даний матеріал не боїться впливу кислот, лугів, масел, а також витримує широкий температурний діапазон і абсолютно не токсичний. Для того, щоб інструмент не вислизав з мокрих, брудних або жирних рук, передбачена цілком лояльна накатка, яка не буде упиватися вам в долоню, навпаки - забезпечить хороше зчеплення та впевнений хват.

У цілому Ganzo 618 відмінно збалансований в усіх відношеннях і зручний в роботі. Довжина виробу в робочому стані дорівнює 19.5 см, 8 см відводиться на клинок і 11.5 см - на держак; для зовнішніх панелей обраний чорний колір - класичний, насичений і не мазкий. Держак такої довжини відмінно лягає в руку та дозволяє комфортно працювати з інструментом, рівномірно розподіляючи навантаження та тиск. У торці Держаки ножа Ganzo 618 передбачено отвір для темляка, кільця або іншого кріплення.

Вид точила прямий
Колір руків'я черный
Вид карманный, туристический, охотничий, рыбацкий
Колір леза хром
Загальна довжина, см 19.5
Матеріал рукоятки ABS
Сталь леза 440
Вага, г 110
Бренд Ganzo
Довжина леза 8

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Ножі

Ego tools (19) Ganzo (31) Esbit (1) Gerber (19) Morakniv (8) Singing Rock (2)