Пальник мультипаливний Kovea Booster

Kovea

Новий

Наразі товар відсутній

KB-0603-1

4 010 грн

Мультипаливний пальник, що працює і на газі, і на бензині. При використанні бензину з'являється можливість приготування їжі при температурі - 40 °C і нижче. Паливної фляги в базовій комплектації даної моделі немає. Флягу потрібного обсягу (0,6 або 1 л.) можна купити окремо.

Система попереднього підігріву палива забезпечує повне його згорання та стабільну роботу мультипаливного пальника при низьких температурах. Мультипаливний пальник чудово зарекомендував себе в суворих умовах, він легко та просто чиститься навіть на морозі та добре працює навіть на забрудненому бензині. У трубці прогріву палива знаходиться традиційний тросик для прочищення паливного каналу, а форсунка чиститься спеціальною голкою без розбирання мультипаливного пальника.

При використанні газу в мультипаливному пальнику застосовуються різьбові балони. За наявності перехідника KA-9504 можливе використання високих цангових газових балонів.

Мультипаливний пальник неодноразово доводив свою живучість в тривалих зимових експедиціях, відмінно працюючи на неякісному паливі та при сильних морозах.

Потужність, Вт 3550
Робота від газу да
Витрата, гр/год 180
Розміри у запакованому вигляді, см 37x27x10
Діаметр конфорки, см 18
Вес горелок, гр до 500
Вага, г 306
Газовий різак Нет

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Мультипаливні пальники

Fire Mapple (3) Primus (5) MSR (4) Tramp (2) Kovea (2)