Пальник мультипаливний MSR WhisperLite Universal

MSR

Новий

Наразі товар відсутній

6631

5 037 грн

Новинка сезону 2012 - по-справжньому мультипаливний пальник від MSR, що працює як на рідкому паливі, так і на газі.

Новий пальник створений на базі популярного рідиннопаливного пальника Whisperlite™ International. Він ще легше, ще простіше, і працює на будь-якому паливі, що є під рукою.

На відміну від своїх попередників, в пальнику Whisperlite™ Universal використана технологія AirControl™, яка забезпечує безкомпромісне продуктивність для всіх видів палива. При цьому пальник має більш легку вагу без шкоди потужності та надійності.

Особливості :

  • Універсальність: запатентована технологія AirControl™ забезпечує оптимальну паливо-повітряну суміш, будь це газ, очищений бензин, гас або авіаційний бензин.
  • Ємність для рідкого палива: рідке паливо набагато ефективніше в холодних погодних умовах, пальник відмінно працює навіть при низькій якості палива, ємність багаторазова - ніяких відходів у вигляді порожніх балонів.
  • Мала вага: трубка подачі палива виконана з міцного та легкого алюмінієвого сплаву, ніжки виконані з тонкої і міцної нержавіючої сталі, ніяких зайвих деталей.
  • Легкий перехід: щоб перейти від використання одного виду палива до іншого, достатньо лише замінити форсунку.
  • Обслуговування: система самоочищення Shaker Jet™ дозволяє відчищати форсунку пальника без розбирання, простим струшуванням.

Комплектація :
Пальник, паливний насос, вітрозахист + підкладка, ремкомплект, підставка для газового картриджа, підставка для паливної ємності, інструмент для очищення та розбору пальника, змінні форсунки, інструкція, пакувальний чохол (ємність для палива в комплект не входить).

Вага, г 549
Робота від газу да
Час кипіння 1 л. води 3,5 мин на очищенном бензине; 4,4 мин на керосине; 3,75 мин на газу
Газовий різак Нет
Вес горелок, гр свыше 500

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Мультипаливні пальники

Fire Mapple (3) Kovea (3) Primus (5) MSR (3) Tramp (2)