Пальник рідкопаливний MSR XGK EX

MSR

Новий

Наразі товар відсутній

6639

5 511 грн

Протягом більше 35 років, MSR® XGK EX™ є найнадійнішим пальником в екстремальному світі, що перевірений численними альпіністами та мандрівниками.

XGK EX використовується протягом такого тривалого часу з високою продуктивністю, надійністю кращого мультипаливного пальника. Він має гнучкий і компактний шланг. Пальник через це має дуже високу стабільністю навіть при використанні об'ємного посуду. Можна не боятися використовувати пальник на максимальній потужності, посуд завжди знаходиться на безпечній відстані від полум'я пальника.

Неважливо, де ви використовуєте XGK EX™; найголовніше, що ви завжди зможете знайти паливо для пальника, завдяки його невибагливості. XGK EX™ може працювати на очищеному бензині, гасі, автомобільному паливі - неочищеному бензині та дизельного паливі.

Пальник забезпечений системою швидкої самоочистки Shaker Jet™, дозволяє відчищати форсунку пальника без розбирання простим струшуванням. Якщо це не допомагає пальник легко очищається спеціальним тросом.

Абсолютна надійність, ось що зробило цей пальник першим вибором в найсерйозніших експедиціях протягом десятиліть. Пальник є компактним та легко поміщається в 1,5 л казанок. У комплекті з пальником поставляється вітрозахисний алюмінієвий екран, що підвищує його ККД.

  • Час горіння від 600 мл очищеного бензину: 109 хв
  • Час горіння від 600 мл гасу: 98 хв
  • Час горіння від 600 мл дизельного палива: 170 хв

Комплектація:
Пальник, паливний насос, вітрозахист + підкладка, ремкомплект, інструкція, пакувальний чохол (ємність для палива в комплект не входить).

Час кипіння 1 л. води 3,5 мин на очищенном бензине; 2,8 мин на керосине; 4,5 мин на дизельном топливе
Газовий різак Нет
Вес горелок, гр до 500
Вага, г 489
Робота від газу нет (только жидкое топливо)

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Мультипаливні пальники

Fire Mapple (3) Kovea (3) Primus (5) MSR (3) Tramp (2)