Шкарпетки DexShell Coolvent

DexShell

Новий

Наразі товар відсутній

547 грн

Непроникні шкарпетки DexShell Coolvent - це недороге та ефективне рішення проблеми промоклого взуття для рибалок, мисливців, туристів і любителів активного відпочинку. Вони стануть чудовою заміною сухому змінному взуттю, якщо ваші черевики або чоботи наскрізь промокнуть в поході.

Шкарпетки DexShell Coolvent складаються з трьох шарів:

- Головний функціональний шар - мембрана Porelle® , яка виробляється в Англії. Саме вона робить шкарпетки DexShell водонепроникними, і головне - відповідає за ефективне відведення поту. Працює еластична та міцна мембрана Porelle ® заснований на різниці температур всередині та ззовні шкарпетки, саме тому не рекомендується одягати шкарпетки DexShell поверх звичайних.


- Внутрішній шар складається з такого, що відводить вологу, волокна Coolmax® , яке виробляється американською компанією DuPont на основі поліестеру. Coolmax ® має антибактеріальні властивості, а особлива структура волокна дозволяє швидко відводити вологу з поверхні тіла - що особливо важливо при інтенсивних фізичних навантаженнях.


- Зовнішній нейлоновий шар робить шкарпетки DexShell є стійкими до пошкоджень, щільними та комфортно прилягають до ноги.

Непромокальні шкарпетки DexShell Coolvent щільно прилягають, не здавлюючи стопу. Плоский шов - гарантія того, що шкарпетка НЕ БУДЕ натирати ногу при ходьбі. Це дуже важливо під час походів та активного відпочинку: полювання, риболовлі, їзди на мотоциклі та велосипеді, та занять спортом.

Висота носка (від середини п'яти) від 17 см до 22см S - 17 см M - 19 см L - 21 см XL - 22 см < / p>

Мембрана Porelle ®
Зовнішній матеріал 97% износостойкий нейлон, 3% эластан
Внутрішній матеріал 80% coolmax FX, 20% нейлон

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Туристичні шкарпетки

Destroyer (13) Tramp (1) Naturehike (6) Lorpen (24) DexShell (11) Extremities (9) Ordana (7)