Шкарпетки Lorpen SMS

Lorpen

Новий

Наразі товар відсутній

621 грн

Двошарові шкарпетки для катання на сноуборді в холодних погодних умовах.

Шкарпетки складаються з комбінації вовни та акрилу, що забезпечує їм прекрасні теплоізоляційні властивості та комфорт при контакті зі шкірою (не викликає роздратування). Зовнішній шар з поліаміду запобігає появі мозолів і підвищує зносостійкість. Двошарові поліамідні зони в області задньої частини гомілки підвищують зносостійкість і захист у місцях посиленого тертя шкарпетки зі сноубордическим черевиком.

Додаткова зона з лайкри на підйомі стопи не дозволяє шкарпетці сповзати та збиратися «гармошкою». Анатомічна форма, універсальна для лівої та правої стоп, забезпечує подвійну міцність і подвійний захист.

Італійська вовна
вовна вівці Merino дуже приємна при контакті зі шкірою. Завдяки великій довжині (65-100 мм) і малому діаметру (менше 24 мікрон), нитка виходить дуже тонка, дрібнохвиляста. Центр волокна гігроскопічний (утримує вологу) і дихаючий. Оскільки таке волокно зігріває навіть у вологому стані, саме воно є проміжним в шкарпетках Trilayer® Lorpen для найнижчих температур, воно ізолює вологу від шкіри та не допускає охолодження ніг.

S (35-38), M (39-42), L (43-46). XL (47-50)

Матеріал 40% Italian wool, 40% Acryl 15% Nylon, 5% Lycra.

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Туристичні шкарпетки

Destroyer (13) Tramp (1) Naturehike (6) Lorpen (23) DexShell (12) Extremities (9) Ordana (7)