Шкарпетки Lorpen XCTM

Lorpen

Новий

Наразі товар відсутній

581 грн

Тришарові тонкі низькі шкарпетки для катання на велосипеді, бігу по пересіченій місцевості і фітнесу в умовах теплої погоди. Відмінно відводять вологу з поверхні стопи.

Застосовані технології TriLayer: внутрішній шар з гідрофобного поліестеру Coolmax швидко відводить вологу з поверхні стопи, середній шар з натуральної целюлози бука Tencel добре вбирає вологу. Зовнішній шар з поліаміду запобігає появі мозолів і забезпечує максимальну зносостійкість.

Х-подібна зона на підйомі стопи не дозволяє носку сповзати і збиратися «гармошкою».

Анатомічна форма, спеціально для лівої і правої стоп кожного носка забезпечує подвійну міцність і подвійний захист. Унікальний плоский шов на шкарпетках не натирає пальці ніг, що дає додатковий комфорт.

Tencel - це сертифіковане целюлозне волокно від Lenzing, вироблене з культивованих евкаліптових дерев. Мікроструктура Tencel забезпечує відведення, акумулювання і видалення надмірної вологи. Tencel обраний нами як волокно для середнього шару шкарпеток Trilayer® для теплих погодних умов. Такі шкарпетки ефективно відводять вологу з поверхні шкіри спортсмена.

Coolmax® - це поліестерове волокно Invista & amp; ampAdvansa, яке завдяки своїй внутрішній рельєфній структурі дуже ефективно відводить вологу з поверхні шкіри до зовнішнього шару носка. Lorpen використовує його в Trilayer® для теплих погодних умов, у внутрішньому шарі, що торкається шкіри. Оскільки
Coolmax® відводить вологу до зовнішнього шару, а волокно залишається сухим через свої водовідштовхувальні властивості, шкіра спортсмена залишається сухою.

S (35-38), M (39-42), L (43-46). XL (47-50)

Колір товару черный, белый
Матеріал 36% Tencel®, 35% Coolmax®,18% Nylon, 10% Ea. LYCRA®,1% Modal®

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Туристичні шкарпетки

Destroyer (13) Tramp (1) Naturehike (6) Lorpen (23) DexShell (12) Extremities (9) Ordana (7)