-

Перелік товарів виробника Terra Incognita

Відображено 1 - 40 з 305 товарів

TERRA Incognita — українська компанія з виробництва туристичного спорядження. Заснована наприкінці 2005 році у Києві.


На 2013 рік дилерська мережа охоплює понад 44 міста України з більше ніж 100 магазинами, також існують дилерські представництва в Молдові та Росії.


Історія


Компанія «Terra Incognita» була заснована колишніми співробітниками української компанїї виробника ТОВ Едвенчер або "Adventure". Починаючи з 1993 коли було створено Едвенчер, компанія мала два головних напрямки у виробництві: надувні човни та туристичне спорядження, яке якраз і очолювали засновники «Terra Incognita».


Під час роботи в Едвенчер майбутніми власниками «Terra Incognita» було розроблено та запущено у виробництво понад 60 моделей міських і туристичних рюкзаків та сумок, понад 15 моделей наметів та спальних мішків і більше ніж 30 моделей туристичного одягу та аксесуарів. Есксперементальний цех та головне виробництво всього туристичного спорядження знаходилось в м. Києві в Будинку Побуту «Оболонь» на 2, 6 та 7 поверхах.


В 2005 році очільники швацького виробництва з ТОВ Едвенчер засновують власну компанію під назвою «Terra Incognita», та згодом, за кілька років, остаточно переходять до неї працювати.


З часу заснування, компанія «Terra Incognita» самотужки займається розробкою та випуском експерементальних моделей майже всіх товарів які випускаються під її маркою. На данний час компанія не має власного серійного виробництва в Україні, все серійне виробництво відбувається на фабриках в Китаї.