Верхонки Fram Equipment

Fram Equipment

Новий

Наразі товар відсутній

125 грн

Верхонки являють собою рукавицю зі зносостійкого матеріалу без утеплення. Верхонки мають манжету, яка захищає їх від попадання снігу всередину, та затяжку на зап'ясті для зручної роботи. Також є кріплення на руку, яке не дасть верхонці впасти в сніг, якщо ви знімете її на секунду.
Функціональність верхонок забезпечується їх універсальністю. Їх можна використовувати в комплекті з поларовими рукавичками або рукавицями, лижними рукавичками, теплими рукавицями або як самостійну річ. При використанні з поларовими речами - верхонки захищають полар (або інший матеріал) від намокання та налипання снігу, плюс є додатковим зігріваючим шаром. Верхонки так само можна використовувати з лижними рукавичками, коли тепла лижних рукавиць недостатньо (немає необхідності нести 2 комплекти рукавичок для різних температур).
Самостійно верхонки використовуються в теплу пору при роботі з льодорубом, мотузками, страхувальним спорядженням, при дюльфері. Модель верхонок існує вже 5 років. За цей час модель успішно випробувана у багатьох зимових і високогірних походах.

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Перчатки і рукавиці

Fram Equipment (2) Naturehike (4) DexShell (4) Extremities (23) Marmot (12) Neve (1) Ordana (2) Tramp (2) Sea To Summit (1) Black Diamond (1)