Зарядний пристрій Fenix Charger ARE-C2

Fenix

Новий

Наразі товар відсутній

ARE-C2

1 320 грн

Мультизарядний пристрій Fenix Charger ARE-C2 - це прилад, виготовлений за передовими технологіями, який легко вирішить питання зарядки всіх основних видів акумуляторів. Charger ARE-C2 сумісний з літій-іонними елементами живлення типів 18650, 16340, 14500, 26650, а також нікель-магниєвми стандартів АА, ААА, С. Така багатозадачність особливо корисна, якщо у комплекті з різними портативними приладами, що працюють на акумуляторах, зарядній пристрій відсутній. Замість того, щоб купувати до кожного з них свою зарядку, достатньо придбати Fenix Charger ARE-C2. До того ж, цей пристрій здатний працювати не тільки від електромережі 220В, але і підключатися до автомобільного акумулятора.

У порівнянні з іншими моделями, цей зарядний пристрій набагато швидше заряджає батареї. Приміром, для повної зарядки акумулятора Fenix-ARB-L2 на 2600 мАч потрібно всього 3,5 години. Контролювати цей процес допомагає РК дисплей, який відображає напругу і поточний стан елемента живлення.

Вага зарядного пристрою - 275 р., а габарити - 156х99,5х37 мм. Цей портативний пристрій без зусль можна взяти з собою в поїздку, щоб завжди мати можливість перезарядити акумулятор для ліхтарика, фотоапарата та багатьох інших приладів.

Особливості:

одночасна зарядка 4 елементів живлення;

  • незалежні слоти для акумуляторів
  • робота з акумуляторами Li-ion і Ni-MH
  • самостійний вибір пристроєм потрібного режиму роботи
  • розширена система захисних механізмів
  • дисплей для відображення стану роботи
  • вага зарядного пристрою - 275 р.

Отзывы Отзывы (0)

Общий рейтинг:
0 1 2 3 4
0/5
Основан на 0 отзывы Написать отзыв

Акумулятори та зарядні пристрої

Fenix (2)